Online objednávka
Domov O nás Jana Skoromaslejová

Jana Skoromaslejová

Sestra špecialista - funkčná diagnostika

Som zdravotná sestra s ukončenou strednou zdravotníckou školou vo Zvolene, odbor všeobecná sestra. Povolanie vnímam nielen ako prácu,ale aj ako koníček,ktorý ma napĺňa a baví. Počas mojej praxe som pracovala v zdravotníckych zariadeniach, ktoré mi dali mnoho skúseností, vedomostí a nezabudnuteľných pocitov. Pracovala som na detskej JIS v DFNsP Kramáre, detská ambulancia u nás na strednom Slovensku a srdcovo-cievnej ambulancii v súkromnom zdravotníckom centre Bratislava.

Do ImunoVital Centra som nastúpila v januári 2018 a úplne som mu podľahla, vďaka množstvu nových vedomostí, hlavne čo sa týka funkčnej diagnostiky a športového lekárstva. Je mi to blízke, keďže šport mám v krvi od malička, venovala som sa mu aktívne na súťažiach krajských kôl ako beh, skok diaľka, výška, hod kriketkou, lyžovanie.

A čo milujem? Šport, hlavne beh ktorý čistí telo, aj dušu, knihy, všetky žánre, čo mi niečo dajú a ostane z nich kus vo mne, filmy, čo nútia zamyslieť sa, písanie blogu a psychológia, maľovanie, taliansky jazyk, ktorý pokročilo ovládam. Pochádzam zo stredného Slovenska a v mojich dňoch nemôže chýbať úsmev :-)

Hľadáte odbornú pomoc v oblasti diagnostiky a liečby imunoalergických ochorení?
ImunoVital je jednotkou na Slovensku. Objednajte sa na vyšetrenie online.
Chcem sa objednať na vyšetrenie
Zistite viac o vašom zdravotnom stave a ochorení prostredníctvom našich odborných článkov
Pravidelne publikujeme články k témam imunoalergických ochorení