Online objednávka
Domov Naše služby Biorezonancia – Diagnostika potravinovej intolerancie

Biorezonancia – Diagnostika potravinovej intolerancie

Biorezonancia nám pomôže akútne, bezbolestne a bez vedľajších účinkov diagnostikovať a odstrániť ťažkosti spojené s potravinovou intoleranciou.

Čo by ste mali vedieť?

Potravinovou intoleranciou trpí asi 45 % obyvateľstva.  Typickými príznakmi potravinovej intolerancie sú – nedostatočné trávenie, pocit nafúknutého brucha, plynatosť, brušné kŕče, zápcha, hnačky, črevné problémy a zároveň náchylnosť na alergie a chronické dýchacie problémy. Mnohí majú aj iné závažnejšie problémy, ale tie sú spojené s ďalšími ochoreniami.

BIOREZONANCIOU je možné zistiť konkrétne potraviny alebo substancie, na ktoré je potravinová intolerancia a pomocou BIOREZONANCIE pôsobíme na tráviaci trakt tak, aby sa zbavil neznášanlivosti na uvedenú potravinu.

Potravinová intolerancia (PI) – môžme povedať neznášanlivosť alebo precitlivenosť – nie je alergia v pravom zmysle slova. Škodí nám celkom nenápadne, ale vytrvalo. Pacient si nemusí vôbec uvedomovať, že za mnohými chorobnými príznakmi a zdravotnými problémami sa skrýva práve potravinová intolerancia, pre ktorú sú charakteristické tieto príznaky:

  1. Oneskorená reakcia – nepriaznivá reakcia sa objavuje niekoľko hodín až dní neskôr. Mnoho ľudí obviní posledné jedlo, ktoré zjedli, pričom v prípade zásadných problémov to môže byť aj niekoľko týždňov.
  2. Hlavný vinník (jedlo, ktoré vyvoláva problém) – spôsobuje tzv. kumulačný efekt, to znamená, že ak sa včas nezistí potravinová intolerancia na danú potravinu a človek  sa nelieči, stáva sa hypersenzitívny aj na ďalšie skupiny potravín, nakoľko tráviaci trakt reaguje príliš precitlivelo.
  3. Typické príznaky potravinovej intolerancie – nedostatočné trávenie, pocit nafúknutého brucha, plynatosť, brušné kŕče, zápcha, hnačky, črevné problémy, sčervenanie a svrbenie pokožky, ekzémy, kožné vyrážky, akné, bolesti hlavy, migréna, nádcha, dýchacie ťažkosti, zadržiavanie tekutín a iné.

Hlavné potraviny a substancie vyvolávajúce potravinovú intoleranciu:

  • Kravské mlieko a mliečne výrobky
  • Lepok, pšenica
  • Vajíčko – bielok, žĺtko

 

  • Cena:
    • 35.- Euro