Online objednávka
Domov O nás

ImunoVital Centrum

Máte problémy s imunitou a alergiou? Nájdite si lekárov, na ktorých nebudete alergickí. Spravíme všetko pre to, aby vaše telo fungovalo správne a k vašej spokojnosti.
Kolektív Imunovital 4
Kolektív Imunovital 3
Kolektív Imunovital 2
Kolektív Imunovital 1

 

Náš tím odborníkov publikuje a pravidelne prispieva do odborných periodík ako aj tlače určenej pre širokú verejnosť. Tím ImunoVital Centra sa aj takýmto spôsobom snaží o osvetu v oblasti imunoalergických ochorení. V sekcii ImunoVital Centrum v médiách nájdete články a videá, ktoré vám prezradia viac o imunite, alergiách, správnom stravovaní a budovaní imunitného systému.

ImunoVital centrum v médiách
https://www.imunovital.sk/wp-content/uploads/2016/09/nastim-icon1.png

Špičkové vybavenie

ImunoVital Centrum používa najmodernejšie prístroje na diagnostiku alergických, imunologických a pľúcnych ochorení, ktoré majú certifikáty príslušných slovenských štátnych orgánov, ako aj certifikáty EÚ.

Náš tím

ImunoVital Centrum je špecializované pracovisko s vysoko vzdelaným tímom, ktorý sa špecializuje na imunoalergické ochorenia, reprodukčnú imunológiu, zostavovanie stravovacích programov pre ľudí s potravinovými intoleranciami, diagnostiku a hodnotenie zdravotného stavu športovcov. Naši odborníci taktiež realizujú edukačné kurzy a rôzne akcie pre našich pacientov na zlepšenie ich klinického stavu.

V čom sme najlepší a v čom sa špecializujeme

Tím ImunoVital Centra sa ako jediný na Slovensku zaoberá kompletnou diagnostikou a hodnotením zdravotného stavu športovcov a ich liečbou.  Zároveň sa zaoberá kompletnou diagnostikou a liečbou u pacientiek s reprodukčnou imunológiou.

Vyšetrenie a diagnostika športovcov

Zobraziť vyšetrenie

Liečba pacientiek s reprodukčnou imunológiou

Reprodukčná imunológia - vyšetrenie v ImunoVitale
Zobraziť vyšetrenie

Skúsenosti pacientov s ImunoVital Centrom

Naše občianske združenie - Aby Šport Nebolel

Občianske združenie Aby šport nebolel združuje ľudí so snahou o pestovanie zdravého životného štýlu pomocou fyzického pohybu, zdravého stravovania a zníženia stresu a tým obmedzenie rozvoja civilizačných ochorení, medzi ktoré patrí aj alergia, priedušková astma, poruchy imunity a rôzne iné.

Chcem vedieť viac