Objednajte sa na vyšetrenie
Domov O nás

ImunoVital Centrum

Máte problémy s imunitou a alergiou? Nájdite si lekárov, na ktorých nebudete alergickí. Spravíme všetko pre to, aby vaše telo fungovalo správne a k vašej spokojnosti.
Kolektív Imunovital 4
Kolektív Imunovital 3
Kolektív Imunovital 2
Kolektív Imunovital 1

 

Náš tím odborníkov publikuje a pravidelne prispieva do odborných periodík ako aj tlače určenej pre širokú verejnosť. Tím ImunoVital Centra sa aj takýmto spôsobom snaží o osvetu v oblasti imunoalergických ochorení. V sekcii ImunoVital Centrum v médiách nájdete články a videá, ktoré vám prezradia viac o imunite, alergiách, správnom stravovaní a budovaní imunitného systému.

ImunoVital centrum v médiách
https://www.imunovital.sk/wp-content/uploads/2016/09/nastim-icon1.png

Špičkové vybavenie

ImunoVital Centrum používa najmodernejšie prístroje na diagnostiku alergických, imunologických a pľúcnych ochorení, ktoré majú certifikáty príslušných slovenských štátnych orgánov, ako aj certifikáty EÚ.

Náš tím

ImunoVital Centrum je špecializované pracovisko s vysoko vzdelaným tímom, ktorý sa špecializuje na imunoalergické ochorenia, reprodukčnú imunológiu, zostavovanie stravovacích programov pre ľudí s potravinovými intoleranciami, diagnostiku a hodnotenie zdravotného stavu športovcov. Naši odborníci taktiež realizujú edukačné kurzy a rôzne akcie pre našich pacientov na zlepšenie ich klinického stavu.

V čom sme najlepší a v čom sa špecializujeme

Tím ImunoVital Centra sa ako jediný na Slovensku zaoberajúci sa kompletnou diagnostikou a hodnotením zdravotného stavu športovcov a ich liečbou.  Zároveň sa zaoberá kompletnou diagnostikou a liečbou u pacientiek s reprodukčnou imunológiou. 

Vyšetrenie a diagnostika športovcov

Zobraziť vyšetrenie
Reprodukčná imunológia

S diagnózou neplodnosti sa stretáva každý šiesty pár. Po vylúčení anatomických, hormonálnych, infekčných alebo genetických príčin je potrebné myslieť aj na možnosť, kedy je neplodnosť ženy alebo muža spôsobená poruchami imunity

Zobraziť vyšetrenie

Skúsenosti pacientov s ImunoVital Centrom

Naše občianske združenie - Aby Šport Nebolel

Občianske združenie Aby šport nebolel združuje ľudí so snahou o pestovanie zdravého životného štýlu pomocou fyzického pohybu, zdravého stravovania a zníženia stresu a tým obmedzenie rozvoja civilizačných ochorení, medzi ktoré patrí aj alergia, priedušková astma, poruchy imunity a rôzne iné.

Chcem vedieť viac